Pojďte s námi tvořit bezpečnější svět

Vyberte si své místo v Hakelu a vlastní mzdu.

Elektrotechnik / Elektrotechnička vývojového oddělení SPD

Více

Hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni na pozici vývojový/-á pracovník/-ice oddělení SPD.

Požadavky:

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru s min. 3 roky praxe v oboru nebo VŠ elektrotechnického směru.
  • Ochota vstřebat produktové portfolio výrobního programu firmy HAKEL.
  • Aktivní přístup k pracovní činnosti, tvůrčí schopnosti a inovativní myšlení.
  • Dobrá orientace v technických výkresech a elektrotechnických schématech.
  • Anglický jazyk slovem i písmem v úrovni B1, technická angličtina pro tvorbu protokolů ze zkoušek, ruský jazyk výhodou.
  • Vyhláška 50/1978 Sb § 6 nad 1000 V výhodou (možnost doplnit ve firmě).
  • Dobrá znalost v programu Microsoft Word a Microsoft Excel.

Pracovní náplň:

  • Technik měření – měření elektrických veličin na výrobcích HAKEL v našich laboratořích, vytváření protokolů z měření, ověřování technických dat výrobků.
  • Hledání inovací na poli vývoje nových výrobků, aktivní účast na výzkumu a vývoji.
  • Vytváření rešerší ČSN i IEC norem týkajících se navrhování, aplikace a testování výrobků firmy HAKEL.
  • Vytváření dílčích podkladů pro oddělení marketingu.
  • Dohled na správnost technických parametrů výrobků.
  • Vedení příslušné vývojové dokumentace.
  • Technická podpora pro obchodní oddělení.

Nabízíme:

  • Prac. poměr na dobu neurčitou.
  • Přátelský kolektiv ve firmě s 25 letou tradicí.
  • Nástup možný ihned.
  • 5 dní zdravotního volna.
  • Příspěvek na stravování, které probíhá ve firemní jídelně.
  • Příspěvek na důchodové připojištění.
  • Měsíční obratové bonusy odvíjející se od výsledků firmy.

Co od nás získáte

Práci na plný pracovní úvazek

Jednosměnný provoz

Možnost
zvolit si mzdu

5 dní sick days každý rok

4 týdny dovolené

Příspěvek na stravování ve firemní jídelně

Příspěvek na penzijní připojištění

Zaujali jsme vás?

Napište nám na e-mail  a pošlete svůj strukturovaný životopis. Podíváme se na něj a když to bude vypadat nadějně, potkáme se u nás v Hradci Králové.

Vaše představa o mzdě
15 000 - 20 000 Kč
20 000 - 25 000 Kč
25 000 - 30 000 Kč
30 000 - 35 000 Kč
Nepodporovaný typ souboru!
osobních údajů
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.
Odesílám..

Děkujeme

V nejbližší době Vás budeme kontaktovat

Obchodně technický zástupce

Více

Hledáme obchodně technického zástupce, který nebo která nám pomůže se starat o zákazníky a pracovat s novými klienty.

Co budete dělat

  • Oslovovat a navštěvovat jak elektromontážní firmy, tak i partnery z velkoobchodů, projektanty a architekty z oboru elektro.
  • Pracovat z domova či z kanceláře, hodně času ale strávíte na cestách.
  • Účastnit se porad, školení a dalších aktivit nejen v sídle firmy v Hradci Králové.
  • Vzdělávat se v oblasti přepěťových ochran a hlídačů izolačního stavu.
  • Zpracovávat cenové nabídky na základě podkladů od klientů.

Co k tomu potřebujete

  • Bez technického rozhledu to nepůjde. Podmínkou je alespoň elektrotechnické středoškolské vzdělání či výuční list.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Musí Vás bavit komunikace. Budete se totiž potkávat s lidmi z různých profesí.
  • Rychle se učit novým věcem, naše produktové řady jsou široké. Určitě Vás zaučíme. Pokud něco nebudete vědět, kolegové z technické podpory Vám rádi pomohou.
  • Samostatnost, plánování a odpovědnost za svěřené úkoly jsou pro tuto pracovní pozici nezbytné.

Co nabízíme

  • Mzdu: 30 000 až 40 000 Kč / měsíc.
  • Zajímavou a různorodou práci u české společnosti na hlavní pracovní poměr.
  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.

Osobní počítač a mobilní telefon

Služební automobil

Napište nám na e-mail kariera@hakel.cz a pošlete svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem.

35 000 - 40 000 Kč
40 000 - 45 000 Kč
45 000 - 50 000 Kč
Odesílám..

Děkujeme

Jsme jedna rodina

Hakel je rodinná firma z Hradce Králové. Už 25 let navrhujeme a vyrábíme elektroniku, která chrání domovy a majetek našich zákazníků.

Jsme elektrotechnici tělem i duší. Nečekejte ale žádné podivíny – víme, že život znamená víc než jen technické parametry a Ohmův zákon.

Chcete vědět více?

Stačí se zeptat. Naše personální oddělení je vám k dispozici každý všední den od 7:00 do 15:00.